Bez kategorii

PTFarm: XXVII Ogólnopolskie Sympozjum Bromatologiczne i XXVIII Sympozjum Historii Farmacji

SYMPOZJUM BROMATOLOGICZNE

Ogólnopolska Sekcja Bromatologiczna Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego we współpracy z Katedrą i Zakładem Bromatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Zespołem Higieny Żywności i Żywienia Komitetu Nauki o Żywieniu Człowieka PAN, Zespołem Analityki Żywności Komitetu Chemii Analitycznej PAN zaprasza na XXVII Ogólnopolskie Sympozjum Bromatologiczne pt. „Żywność i żywienie w profilaktyce i leczeniu chorób dietozależnych”, które odbędzie się Badania kliniczne wyrobów medycznych cz. I w Poznaniu w dniach 27-28 czerwca 2019 r.

Koszt uczestnictwa wynosi 600 zł. Opłata za osobę towarzyszącą to  500 zł , a podana kwota nie obejmuje materiałów konferencyjnych.
Istnieje również możliwość wzięcia udziału  tylko w panelu szkoleniowym. Opłata za udział w 1-dniowym panelu 27 czerwca 2019 r. wynosi 300 zł.

Studenci i uczestnicy Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu mogą wziąć udział bezpłatnie w sympozjum i panelu szkoleniowym.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu prof. dr hab. Andrzej Tykarski

Szczegóły wydarzenia znajdziesz tutaj.

 

SYMPOZJUM HISTORII FARMACJI

W dniach 23-26 maja 2019 r. w Krasnobrodzie, Ogólnopolska Sekcja Historii Farmacji Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Sekcja Historii Farmacji Oddziału Uchwała przepchnięta bez konsultacji z aptekarzami Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Zakład Historii Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zapraszają na XXVIII Sympozjum Historii Farmacji – „NIE MASZ TAKIEJ CHOROBY NA ŚWIECIE, KTÓRA BY SWEGO LEKARSTWA NIE MIAŁA” [Ignacy Krasicki]

Czytaj także:  Naturalnie zadowalająca pomoc w katarze u dzieci

Opłata zjazdowa wynosi :

  • 200 PLN (wniesienie opłaty zjazdowej do 31.01.2019 r.)
  • 250 zł (wniesienie opłaty zjazdowej po 31.01.2019 r.)
Opłatę należy  wpłacać na konto:
Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne ul. Długa 16. 00-238 Warszawa
Bank Pekao S A  58 1240 1138 1111 0000 0209 5949
tytułem: „Sympozjum Krasnobród 2019” [należy podać nazwisko]
UWAGA:
  • ostateczny termin wniesienia opłaty zjazdowej na podane powyżej konto i przesłania formularza zgłoszeniowego na adres: wand@bg.umlub.pl (z abstraktem bądź dla „biernych” uczestników bez abstraktu) upływa 28.02.2019 r.
  • koszt pobytu (z wyżywieniem) dla 1 osoby wynosi 326 PLN ( + opłata za udział w spotkaniu przy ognisku – 35 PLN)

Każdy uczestnik zobowiązany jest do dokonania rezerwacji swojego pobytu w miejscu zakwaterowania oraz do wpłacenia całej kwoty (tj. 326 PLN + 35 PLN za spotkanie przy ognisku) do 28.02.2019 r.

W trakcie Sympozjum przewidziane są również Lekarze w reklamach – co na to Naczelny Sąd Lekarski? fakultatywne wycieczki.

 

Więcej informacji  na www.ptfarm.pl
Źródło: PTFarm

Artykuł PTFarm: XXVII Ogólnopolskie Sympozjum Bromatologiczne i XXVIII Sympozjum Historii Farmacji pochodzi z serwisu aptekaszpitalna.pl.

Czytaj także:  Nie taki magiczny lek z reklamy

PTFarm: XXVII Ogólnopolskie Sympozjum Bromatologiczne i XXVIII Sympozjum Historii Farmacji

czas czytania: 2 min