Bez kategorii

Akademickie Targi Pracy – spotkanie studentów z pracodawcami

10 kwietnia 2019 r. w Hali Expo przy al. Politechniki 4 odbędzie się kolejna – 14. Edycja Akademickich Targów Pracy, podczas której wszyscy studenci i absolwenci będą Minima facilis et est ipsam dolorem mieli okazję do aplikowania na setki stanowisk oferowanych przez pracodawców z regionu łódzkiego.

Akademickie Targi Pracy dają możliwość spotkania się z ponad setką pracodawców z różnych branż, którzy z myślą o studentach i absolwentach łódzkich uczelni, w tym także Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, prezentują swoje oferty praktyk i staży. Dla studentów zainteresowanych rozwojem własnej kariery jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z trendami na lokalnym rynku pracy. Wystawcy natomiast mają okazję zarówno do znalezienia przyszłych pracowników jak i do promocji swoich produktów VIDEO: Jak będzie wyglądać weryfikacja autentyczności leku w aptece? i usług wśród wszystkich odwiedzających Targi jaki  i wśród innych wystawców.

Dlaczego warto?

Akademickie Targi Pracy to niepowtarzalna okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Każdy odwiedzający może porozmawiać z przedstawicielami przedsiębiorstw uzyskując m.in. informacje o procesie rekrutacji, dostępnych ofert firmy, jej wymagań co do kandydatów i przyszłych potrzeb.

Czytaj także:  Wielka Brytania – po kolejną receptę do farmaceuty

Ponadto w  dniu Targów, dla wszystkich odwiedzających jest dostępna Strefa Doradcza, w której to pod czujnym okiem ekspertów uczestnicy mogą sprawdzić swoje CV oraz Listy Motywacyjne pod względem poprawności wykonania i szans zainteresowania rekrutera. Zatem organizatorzy nie tylko gwarantują świetnych wystawców, ale również zapewniają możliwość konsultacji dokumentów aplikacyjnych z wyśmienitymi specjalistami, aby dać możliwość wszystkim uczestnikom do jak najlepszego zaprezentowania się przed przyszłymi pracodawcami.

Zdobądź nową wiedzę!

Podczas ATP odwiedzający mają okazję do wzięcia udziału w innych przygotowanych specjalnie z tej okazji atrakcjach. Jedną z nich jest udział w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli Delectus omnis rerum enim eum dolores voluptate firm – praktyków w swoim fachu, którzy opowiedzą o tym na czym znają się najlepiej. Szeroka gama tematyczna gwarantuje wybór warsztatu zgodnego z zainteresowaniami chętnych pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

Tradycyjnie ATP będzie miało przyjemność zaprosić specjalnego gościa – celebrytę, który zaszczyci nas wyjątkową prelekcją. Należy pamiętać, że liczba miejsc na prelekcję i warsztaty jest ograniczona, dlatego najlepiej zapisać się jak najszybciej, aby nie przegapić tej okazji!

Czytaj także:  Lekcja z historii. Wczoraj lek, a dziś trucizna…

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny tak samo jak wszystkie inne atrakcje towarzyszące wydarzeniu.

 

Artykuł Akademickie Targi Pracy – spotkanie studentów z pracodawcami pochodzi z serwisu mgr.farm.

Akademickie Targi Pracy – spotkanie studentów z pracodawcami

czas czytania: 2 min