Bez kategorii

Paraapteka już jest w belgijskim Carrefourze

Sieć paraaptek Medi-Market zostanie uruchomiona w belgijskich Carrefourach. Pojawią się tam duże apteki z szeroką ofertą leków i produktów uzupełniających.

Jak donoszą wiadomoscihandlowe.pl, w kwietniu 2019 roku Carrefour Belgia i Grupa Medi-Market ogłosiły partnerstwo strategiczne. Planują długoterminową współpracę. W zeszłym tygodniu pierwsza apteka sieci Medi-Market została otwarta w hipermarkecie Carrefour w Bierges, niedaleko Wavre. Cel tej współpracy to przede wszystkim poszerzenie oferty dla klientów (czytaj również: Belgia: Nielegalne leki w polskim supermarkecie).

Apteka Medi-Market zlokalizowana jest w hipermarkecie, ale jest to całkowicie odrębny obszar sprzedaży Kolejna pracowita sobota dla inspekcji farmaceutycznej. Mogą być kontrole… , z własnym wejściem – koncept shop-in-shop. Powierzchnia lokalu wynosi 300 m2. Klienci znajdą tam wiele leków, produktów ochrony zdrowia, dermo-kosmetyków, suplementów diety, środków pierwszej pomocy, produktów zielarskich oraz produktów dla dzieci. Paraapteka to takie miejsce, w którym nie ma farmaceuty i nie można zrealizować Neuca wygrała w sądzie ze skarbówką. Odzyska dzięki temu 14,6 mln… recept.

Carrefour i Medi-Market poszukują obecnie kolejnych lokalizacji, by zacieśnić współpracę i otworzyć tam paraapteki (czytaj więcej: Paraapteki w belgijskim Carrefourze). Carrefour ma w Belgii 40 hipermarketów, ponad 440 supermarketów Carrefour Market, 300 sklepów Carrefour Express oraz ponad 200 punktów odbioru zamówień online Crossroads Drive. Sieć jest obecna w niemal każdym mieście Belgii (czytaj również: Belgia: W aptekach darmowe tabletki z jodem).

Czytaj także:  Rzepka – czym jest i jakie kontuzje się z nią wiążą?

Źródło: IK/wiadomoscihandlowe.pl

Paraapteka już jest w belgijskim Carrefourze

czas czytania: 1 min